INTERIOR CLEANER KENOTEK - WNĘTRZE SAMOCHODU JAK NOWE.

Prezentujemy kolejny produkt z grupy produktów Kenotek Pro - Interior Cleaner w opakowaniu 1 litrowym z atomizerem.
Produkt polecany do stosowania przy czyszczeniu wnętrza "na matowo" czyli tak jak wygląda wnętrze pojazdu gdy wyjeżdza on z fabryki. Interior Cleaner Kenotek nie zmienia naturalnego wyglądu elementów tapicerki wewnątrz pojazdu. Interior Cleaner Kenotek nie zawiera silikonu, olejów mineralnych, parafin często stosowanych w innych produktach do pielęgnacji pojazdów. Dlatego też  Interior Cleaner Kenotek może być stosowany do czyszczenia wszystkich elementów wnętrza pojazdu: plastików, tapicerki materiałowej, alcantary, skóry naturalnej i skóry sztucznej. Interior Cleaner Kenotek jest środkiem zasadowym o odczynie ph 10.

Pamiętaj. Przy usuwaniu plam np. z alcantary najpierw przecieramy zabrudzone miejsce wilgotną lecz bardzo dobrze wyciśniętą mikrofibrą. Nie szorujemy i nie pocieramy w jednym miejscu. Następnie Interior Cleaner Kenotek spryskujemy tę samą wilgotną mikrofibrę - nie spryskujemy bezpośrednio plamy- i mikrofibrą próbujemy usunąć plamę przecierając lekko całą powierzchnię np. siedziska fotela. Podobnie zalecamy postępować przy tapicerce skórzanej i welurach.

Produkt do zastosowań profesjonalnych. Przed zastosowaniem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu, karta jest dostępna na naszej stonie internetowej.

Powrót

AKTUALNOŚCI

Archiwum artykułów ›

SZCZOTKI I AKCESORIA VIKAN

Jeszcze szerszy asortyment produktów Vikan i szybsza dostawa.
Wprowadziliśmy do sprzedaży nowe kolory szczotek Vikan. Obecnie to 9 kolorów.
Pobierz cennik  Vikan Higiena dla Przemysłu Spożywczego - szczotki i akcesoria.

Bezpłatnie doradzimy w doborze sprzętu Vikan i przygotujemy plan higieny dla Twojego zakładu.

Vikan Ultra Safe Technology -
poznaj nowe rewolucyjne rozwiązania utrzymania higieny w zakładach produkcyjnych.
Grupa produktów Vikan Ultra Safe Technology gwarantuje Ci najwyższą skuteczność czyszczenia i niespotykaną dotąd łatwość oczyszczenia narzędzi po pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi produktami Vikan Ultra Safe Technology skontaktuj się z nami!NITO. ZŁĄCZA DLA PRZEMYSŁU I MYJNI.

Szukasz najlepszych rozwiązań i najlepszych połączeń, zapoznaj się z naszą ofertą złączy i końcówek przemysłowych NITO.
Pobierz cennik  NITO Złącza  i przypadku pytań dzwoń - 504 07 17 97.