KENOTEK KENOLON II PROTECTOR I KENOTEK KENOLON II FOAM POLISH - ZABEZPIECZENIE LAKIERU NANO- POWŁOKĄ W MYJNIACH AUTOMATYCZNYCH I SAMOOBSŁUGOWYCH.

Kenotek Kenolon II - opatentowany przez Cid Lines Belgia preparat ochronny do karoserii samochodowych oparty o technologię  ciekłokrystalicznego PTFE. syntetyczny fluoropolimer o strukturze meru −[−CF2−CF2−]n−.
ważną właściwością PTFE jest jego wysoka odporność chemiczna. Praktycznie nie reaguje on z niczym ani w niczym się nie rozpuszcza, nawet w stężonym kwasie fluorowodorowym, do którego przechowywania jest wykorzystywany.

Kenotek (Cid Lines) stale rozwija technologię ochrony lakieru podczas mycia w myjniach automatycznych i samoobsługowych. Dzięki temu w 2014 roku Cid Lines wprowadził do  sprzedaży dwa nowe, wysoko zaawansowane produkty : Kenolon II Protector i Kenolon II Foam Polish. 

Kenolon II Protector, to ochronny preparat do konserwacji, ochrony i nabłyszczania lakieru do stosowania w myjniach automatycznych i samoobsługowych. Kenolon II Protector zapewnia długotrwałą ochronę dokładnie umytego i oczyszczonego lakieru samochodowego. Nie zawiera parafin i olejów mineralnych, nie zawiera silikonu. Do osiągnięcia prawidlowego,najlepszego rezultatu zabezpieczenia i nabłyszczenia lakieru Kenolon II Protector należy stosować w myjniach, które stosują w myciu pojazdów zestaw innych produktów Kenotek:

- kwaśny szampon do mycia pojazdów Kenotek Active Foam Cherry
- pianę do myjni automatycznych Car Foam lub Omega Ultra Foam
- preparat osuszajaco - konserwujący - Diamond Dryer

Przy myciu wstępnym należy stosować środki o ph zasadowym max ok 11,5 - 12,00.

Co daje technologia Kenolon II (Kenotek)? Kenolon II ma za zadanie niwelowanie drobnych uszkodzeń i rys lakieru  podczas procesu mycia pojazdu. Oznacza to, że po kilkukrotnym myciu pojazdu w myjni która stosuje preparaty oparte o technologię Kenolon II wygląd lakieru i jego struktura wyraźnie sie poprawia.

Cienka warstwa zabezpieczająca lakier jest odporna na działanie silnych środków zasadowych takich jak piany aktywne, szampony a także na preparaty kwaśne o odczynie ph 2-3.

Więcej informacji pod numerem 504 07 17 97.  Zapraszamy!Powrót

AKTUALNOŚCI

Archiwum artykułów ›

SZCZOTKI I AKCESORIA VIKAN

Jeszcze szerszy asortyment produktów Vikan i szybsza dostawa.
Wprowadziliśmy do sprzedaży nowe kolory szczotek Vikan. Obecnie to 9 kolorów.
Pobierz cennik  Vikan Higiena dla Przemysłu Spożywczego - szczotki i akcesoria.

Bezpłatnie doradzimy w doborze sprzętu Vikan i przygotujemy plan higieny dla Twojego zakładu.

Vikan Ultra Safe Technology -
poznaj nowe rewolucyjne rozwiązania utrzymania higieny w zakładach produkcyjnych.
Grupa produktów Vikan Ultra Safe Technology gwarantuje Ci najwyższą skuteczność czyszczenia i niespotykaną dotąd łatwość oczyszczenia narzędzi po pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi produktami Vikan Ultra Safe Technology skontaktuj się z nami!NITO. ZŁĄCZA DLA PRZEMYSŁU I MYJNI.

Szukasz najlepszych rozwiązań i najlepszych połączeń, zapoznaj się z naszą ofertą złączy i końcówek przemysłowych NITO.
Pobierz cennik  NITO Złącza  i przypadku pytań dzwoń - 504 07 17 97.